HELMEPA Mega Joint Beach Cleanup
Αγαπητοί συνεργάτες,
Σας προσκαλούμε στο μεγάλο καθαρισμό παραλίας και βυθού στο Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας που διοργανώνουμε με εταιρίες-μέλη την Παρασκευή 17 Νοεμβρίου 2023, στις 15.30.
Η δράση σηματοδοτεί την ολοκλήρωση της εκστρατείας του Παγκόσμιου Εθελοντικού Καθαρισμού Ακτών, τη μεγαλύτερη εθελοντική εκδήλωση του είδους της στον κόσμο, με πάνω από 17 εκατομμύρια εθελοντές. Η HELMEPA είναι ο Εθνικός Συντονιστής της εκστρατείας για 33 συναπτά έτη.
Ευελπιστούμε να σας έχουμε στο πλευρό μας.